Re: ...

Sitara | 03.08.2020

Ahoj sambo :)
jop, promiň, já jsem se na čas úplně odřízla... pak jsem po dlouhé době začala uvažovat, jestli se vrátit, mrkla jsem na stránky, jestli to tu ještě vůbec žije, viděla TEN Tvůj komentář, koukla na W a udělalo se mi zle :(
Ano, taky jsem nevěřila vlastním očím, obzvlášť když psala, že nemohla přidat kapitolu, protože musela udělat poslední úpravy a opravy a pak bum, celá kapitola zkopírovaná...
Já jsem o tom nahlášení přemýšlela (když nepomohl můj komentář, který smazala), ale jak jsem to tak koumala, přišlo mi to dost složité... navíc si nejsem jistá, jestli je ukradený amatérský překlad FF porušením nějakých autorských práv...
Vím jak to myslíš ;) je jedno, kdo, hlavně, když to bude, mám to taky tak :D a upřímně jsem taky zvědavá, jak si poradí s kapitolou 50 :D
Já si zatím pomaličku překládám do šuplíčku, ale nemám teď moc času, možná až budu mít dovču, tak na to víc vlítnu, to víš, že bych vám věrným čtenářům čekatelům chtěla dopřát ten čtenářskej zážitek z celý povídky, ale už nebudu nic slibovat.
Myslím, že asi nemusíš plýtvat na slečnu zlodějku komentářem, protože ti ho smaže (jako mně) a zablokuje tě (jako mě). To je slečna chvíli po ZŠ a zřejmě ji nikdo nenaučil slušnému chování na internetu, můžeme jen doufat, že z toho jednou vyroste a třeba se cestou k dospělosti trochu zastydí...

Přidat nový příspěvek