...

samba | 29.07.2020

Bezvadný, že jsi se ozvala. Já tu dotyčnou zkoušela kontaktovat a ani jednou mi neodpověděla, ale to ty bohužel taky ne a tak jsem nevěděla jestli to nejsi nakonec ty. Přečetla jsem si nějaké úseky a pochopila, že je to stejný překlad. Tohle se bohužel na Wattpadu děje často, nevím co si ty kravky dokazují, ukradnou a pak se hřejou na výsluní, protože jde většinou o díla velmi dobrá. A k tomu ještě divadélko s omáčkou, jak tedy přes víkend překládala, protože jí tak všichni prosí. Dá se udělat to, že jí nahlásíme, s tím mají holky od Jimmy spousty zkušeností. Musím přiznat z cela sobecky, že bych si přála aby aspoň ona vydávala, protože vidím jak se ti do toho už moc nechce a já opravdu nesnáším nedokončený příběh, musela bych číst ze slovníkem a to neudělám, zprznila bych si příběh. Ale ona vydávat nebude, protože je to zlodějka a bez tebe je na wattpadu bezvýznamná. Dej vědět podpořím tě pokud jí nahlásíš a klidně jí tam napíšu pod kapitolu své mínění, zatím jsem se jen ptala, pak i psala soukromé zprávy a absolutní ticho.

Přidat nový příspěvek