Sitara žije

Sitara | 11.07.2020

Ahojte kočky (a kočičáci),
já vim, že hodně z vás, co čtete (četli jste) BAtW, mi asi nemůže přijít na jméno za to, jak to tady vedu (nevedu), mnozí to jistě vzdali a odešli a někteří se vracejí a nakukují, jestli jsem se náhodou neprobrala... Vždycky jsem říkala, že jsem mnohem vášnivější čtenář než překladatel, takže znám a vím, jaké to je, když se člověk do něčeho začte, stane se to jeho srdcovkou a autor/překladatel se pak odmlčí a dílo zůstane nedokončené... a nedá o sobě vědět. Jo, nevědět, co bude, je dost blbý. Takže by si jeden myslel, že já se takhle nezachovám *stydí se*
Jenže ono rozhodnout se a říct natvrdo, že končím, není zas tak snadné. Je to jako definitivně zavřít dveře za těmi roky (a to byly krásný roky), kdy jsem četla FF a byla nejaktivnější.
Ano, měla jsem ještě připravených pár dalších kapitol, ale přišla jsem o ně a to mi nějak vzalo tu zbývající sílu. Ale pořád jsem nechtěla oznámit ten definitivní konec, protože co kdyby…
Na čas jsem se tedy zase stáhla a tento týden mě napadlo podívat se na své staré dobré stránky, jestli ještě žijou :) Opravdu mě dojalo, že tu pár lidiček stále ještě je, že je BAtW tak chytilo za srdce. Děkuju vám ♥
Zároveň jsem ale díky jedné dobré duši zjistila (díky sambo), že jistá slečna kopíruje moje přeložené kapitoly a zveřejňuje je na Wattpadu pod svým nickem. Dokážete si asi představit, jak mě to namíchlo. Nebo možná nedokážete. I mě překvapilo, jaká mě zalila zlost.
No, na začátku jsem si předsevzala, že zvládnu 50 kapitol, i kdyby mě to mělo zabít, takže mi de facto zbývá jedna kapitola do splnění mého cíle :) Co bude dál, nevím. Asi to bude záležet i na tom, jak se zachová ona slečna. Nehodlám se pachtit s překladem, aby si ho pak někdo zkopíroval pod svým nickem a honil si na něm ego nebo co…
Každopádně moc děkuju za veškerou vaši podporu a za všechny vaše milé komentáře a maily ♥
Sit.

Přidat nový příspěvek