Re: :-)

Sitara | 29.03.2016

Já jsem teď tak trošičku přesycena frostironem :D kupodivu. Mám pocit, že jsem strašně rychle přečetla strašně moc věcí, takže teď jsem zase trošku sklouzla někam jinam, ale pořád načuhuju, jestli se píšou povídky, co mám rozečtené...
Á, můj čtenářský deník by potřeboval slohově poněkud upravit, ale nemám na to chuť :D jinak tam moc nehodnotím, jsou to spíš jen takové odkazy, povětšinou, abych věděla, co jsem četla a kde to najít...
Poetic Justice... huh, k téhle povídce jsem trochu nespravedlivá, protože i když do toho svého seznamu připisuju i věci, které jsem četla, ale nedočetla, tak ačkoliv je tahle povídka toho příkladem, neuvedla jsem ji tam... asi na truc :) Dostala jsem se v ní někam mezi 20.-30. kapitolu, už přesně nevím, a dál jsem nemohla. Zřejmě jsem udělala chybu, když jsem se do ní pustila záhy po dočtení BAtW a byl to pocit, jako bych ze čtenářského nebe spadla na zem. Jen kvůli vysokému hodnocení, které povídka na AO3 má, jsem se snažila číst a přijít na to, co na ní všichni mají, ale strašně mě iritovala. Autorčin Loki mi silně vadil :) Sto lidí, sto chutí, mně zrovna tenhle kousek nesedl.
Jsem ale ráda, že budeš chodit číst tuhle vesmírnou frostiron fantasy :D snad si ji budeš moct alespoň v té češtině dočíst, i když to teda bude trvat ;)

Přidat nový příspěvek