Re: strašné :/

Sitara | 06.12.2013

Mno, mrzí mě, že jsem tě svým výběrem povídky tak zklamala, ale nejde se vždycky trefit do vkusu všem ;-) Ty tři tečky mi tady kupodivu divný nepřišly. Naopak mi seděly. Brala jsem to prostě tak, že většina děje se odehrává postavám v hlavě a nepřijde mi neobvyklý, když se mezi jednotlivými myšlenkami jakoby odmlčují (třemi tečkami) nebo skáčou na myšlenku jinou (což se dá odpustit, vzhledem k tomu, že přehodnocují svá dosavadní stanoviska a názory ohledně toho druhého a jistý zmatek je tak na místě). Myšlenky ani řeč nejsou dokonale jednolité, jako úryvky dialogů z knížek ;-) Takže sečteno podtrženo - tři tečky jsou pro mě tady obhajitelné, ale chápu, že někomu mohou vadit (jako mě třeba v CE).
Jsem ráda, že se ti Kocourek líbí, ale je prostě třeba počítat s tím, že úroveň všech povídek, které tu mám nebo třeba časem mít budu, není a nebude stejná. Člověk většinou (soudím podle sebe :-D ) pozná už z prvních pár odstavců, jestli se mu dílko strefí do vkusu a pokud ne, není třeba se trápit čtením něčeho, co nás bolí...
Děkuju za názor ;-)

Přidat nový příspěvek