Každý správný muž nosí v kapse igeliťák

Claire | 27.05.2013

Nejzávažnější problém a téma k diskusi z celé kapitoly... :-D
To já jsem teda spíš zvědavá na to, co spadne až do zbytku ... a možná, že ještě spíš do závěrečné kapitoly...
Finální vypořádání - díky daru od vysvobozeného Fawkese/Godrica je jasno, kudy a jak vyfučí do komína Brumbál ... doufám, že už nestihne nikoho zlikvidovat a Minerva s Poppy zůstanou naživu ...
Ale jakýpak trest vymyslí Harry pro Rona, Hermionu, potažmo Ginny a další "věrné a obětavé" přátele z klanu Weasleyů a jiných.
Trochu mám obavy, že bude měkouš ... nebo jsem já sadista?... a trest bude neúměrně mírný.
Taky mne trochu zaráží ten až idylický průběh transportu děcek ... při tom množství je hodně nepravděpodobné, že se nikdo nevzbudil, Harryho při všech jeho rejdech nikdo koutkem oka nezmerčil... no, ale barák je prázdný - voje, roje sešikovány - grand finálový mazec může začít...
Snad alespoň ten bude mít nějaké grády, když už se v posledních kapitolách někam zmehnul vtip a jiskra...
Díky za obětavý překlad té cca třičtvrtěkapitolky, budu tentokrát častěji jukat, abych nepropásla ocásek. :-)

Přidat nový příspěvek