Zpoždění :-(

Claire | 27.05.2013

Achich ach... tak nějak jsem počítala, že ta tvoje "školou vynucená" prodleva bude delší a tím pádem mi utekla kapitolka...
Moc se mi líbil začátek - Remus a Regulus v této povídce k sobě tak pěkně pasují a moc jim přeju, že našli jeden druhého, protože speciálně s nimi se teda život fakt moc nemazlil. :-) Žertovné mi přišlo, že Reggie se hrdě hlásí k vlkodlakofilům.... existuje něco takového vůbec?
Skvělý pak byl konec, ta jednotlivá probuzení a reakce na dopisy - to se moc pěkně četlo.
Ovšem střední pasáž... to bylo zklamání. Autorka velkou milostnou scénu pěkně odflákala - jako kdyby vytírala podlahu a spěchala, protože už má studenou vodu či co. :-D Chyběl tomu šmrnc a jiskra... no, vlastně skoro všechno. Takový přístup typu - čekáte na to celou dobu, tak to tady máte, ale kromě toho, že k TOMU konečně došlo, tak takové vzduchoprázdno...
V žádném případě to nedávám za vinu tobě ... můžeš přeložit jen to, co je napsáno... :-D
Díky za kapitolku a hned se vrhnu na další ... alespoň malá výhoda mého zpoždění... :-D

Přidat nový příspěvek