Může za to úplněk?

Claire | 06.05.2013

Uff, to mi odlehlo, že se situace poněkud odcukrovatěla... zase "normální" kapitola, díky Merlinovi. :-)
Jednoznačný vítěz dne - Lucius Malfoy..."neber úplatky, neber úplatky... nebo se z toho zblázníš", rozšířeno o doporučení: "neházej s těmi zmetky, totiž se studenty o zeď, nebo se zblázníš z Toma... pokud ti na to zbyde čas".
Severus se vrátil do původního tvaru (téměř), možná proto, že se místo k ouškům přicucnul ke kotlíku a při následné vážné debatě s Tomem taky neměl co drbat, tolik soudnosti mu ještě zbylo - takže hurá podruhé.
Naše malé děcko si našlo novou hračku na prostřídání - škoda, že úplněk je jen jednou za 28 dní - prospělo by mu to častěji... nadměrná fixace na jednu osobu může být zdraví škodlivá. Ta zvířecí pasáž jen tak mimochodem byla fakt roztomilá (snad vyjma Removy vzpomínky - rozdrásání hrdla, byť pouze uvažované, lze těžko považovat za roztomilé ... noo, možná by se našlo pár zvrhlých jedinců...).
Po dnešní kapitolce mne tedy hóóódně zajímá, zda bude ještě Tom tak toleratně a žertovně laškovat na téma šmajchlovací hodinka ... přece jen, došlo k jisté změně a Harry je teď jeho příbuzný ... navíc i on (není slepý, hluchý, blbý) si musel povšimnout jisté "nevyzrálosti" (když to řeknu hodně slušně) v určitých oblastech... takže tříleté pravnouče je nutno ochránit před zvrhlíky nabízejícími laskavosti, pochutiny a jiné příjemnosti... :-D Jinými slovy, změní se něco?
Díky za kapitolku, tuhle jsem si zase užila a moc se těším na další. :-)

Přidat nový příspěvek