Už zase

Claire | 15.04.2013

Zase jsem to prošvihla, zase na chvostě....i se svými utkvělými představami. Vede Narcissa, pronásledující ve sprinterských tretrách Luciuse s kocouřími oušky (vůbec mu neladí s vlasy) a mlátí ho přes ně násadou Nimbusu 2013 (pro Malfoye jen to nejlepší). V těsném závěsu pak následuje Voldemort, klepající se strachy při vyhlídce na nutnost přiblížení k soukromým komnatám Mistra lektvarů. Teprve třetí místo obsadila scénka z tábora protivníků - Brumla naprosto nezvládl profesionální herecký výkon - to, že beze stopy zmizí 400 studentů, je běžná lapálie, nad kterou není nutno hnout brvou, natož ječet jak trhovec v Orientu. "Prozíravý" Jefferson to patrně škaredě odskáče, i když on je opravdu v kapse neodnesl, ale to mne netrápí. Anonymní oběť ve jménu Dobra.... jen doufám, že alespoň Minervě se podaří nějak vykličkovat z nepříliš příznivé situace bez závažné újmy na životě (té by mi tedy bylo líto, zaplatila by za dávné mladické poblouznění moc vysokou cenu).
A kdo mne tedy trpce zklamal, to je mladej Black.... vždycky jsem si myslela, že ta rodina se sice vyznačuje přehnaným přeceňováním čisté krve a asi nejsou nepřívětivějšími osobami na světě, ale nikdy by mne nenapadlo, že jsou nechápaví debilové bez špetky empatie. Ale třeba má jen chlapec dlouhé vedení (bohatí rodiče mohli synkovi ledacos dopřát) a s vidinou Severusovy lákavé "odměny" raději třikrát přešlápne a prozře.
Díky za kapitolku a moc se těším na další .... safra, finále ve výhledu a zatím s nám toho ještě moc nevyřešilo... :-D

Přidat nový příspěvek