:)

Adelaine | 23.04.2013

Postupně:
3 - Já prostě miluju Francouze, tak jsem zvědavá, co se z tohohle vyvine dál
4 - Úplně scestně jsem si přitom představovala neustále sochy na ochozu Notre-Dame de Paris:). Jinak autorka je mrcha a furt nás napíná, kdože je to ONA a jaký má význam...
5 - Konečně ONA, ale jak proboha Voldy přiměl takovouhle vznešenou, moudrou a starověkou bytost, aby mu sloužila?! Nicméně autorka umě odvádí myšlenky od identity zrádce. Já to vidím na někoho z Weasleyových;)
6 - Snapea tedy vyléčí. Hurá! Třeba má ONA už rozkazů od Voldyho po krk, zvlášť, když za to nestojí. Hezký je, jak každý až do poslední chvíle lpí na životě.
7 - Super! Sev bude mít krásný nos!:D Začínám mít pocit, že existuje věštba nebo něco takovýho, osud, bo co a on má pomoci Meduze se osvobodit:)
8 - Jej, po dlouhé době Sev konečně zdravý a příběh se snad posune dál... Tolik otázek tam autorka nadnese a pak se zabývá jen popisem léčení... Hmm...
9 - Merline, ze Seva je úplně nový člověk!!! A super, konečně osud a poslání...
Celkově:
autorka má očividně talent, velmi hezky popisuje, i když se přiznávám, že u některých částí jsem lehce usínala:). Velmi čtivý překlad, ale zatím ti to teda moc nezávidím vzhledem k tomu, že je tam jen popis, žádný dialogy a posun kupředu minimální. Přestože tu Severus není moc Severusem, vůbec mi to nevadí, je to zatím krásný příběh, moc se mi líbí a děkuji za zprostředkování. Sice nerada, ale holt si budu muset tedy na další počkat... Díky

Přidat nový příspěvek