Nečekané překvapení

Claire | 04.03.2013

Merlinečku, ani jsem nedoufala, že se ti podaří tak rychle rozjet další kočičí příběh. Zjevně opravdu "kočičí", tentokrát nebude Harry napůl a nebude ani za takového troubelína, jak obvykle bývá. Alespoň náznaky naznačují. Zatím, po jedné kapitole, se zdá, že to nebude až tak třeskutá sranda jako Lektvárek, ale zaujalo mne to a hlavně, autorka přesně vystihla mé pocity a názory ohledně "nezištnosti" přátelství a vůbec charakterů zbytku úžasného Tria i dalších "spřátelených" postav. Brumbál je kapitola sama pro sebe, už jsem někde psala, že byl největším čarodějem strany Světla pouze proto, že Voldy byl mladší a rychlejší, tudíž tu Temnotu uchramstnul jako první. Manipulativní megaloman s pochybným charakterem... ať už bude v povídce nadále provozovat cokoliv, nemá šanci mne nějak kladně překvapit.
Takže máme Shaddowa, určeného jako dárek.... a bude mít čtrnáct dní na další poznávání faktu, že většina věcí je podezřele často úplně jinak ... že by mu pomohl kočičí úhel pohledu?
Moc se těším na pokračování, Severusovu reakci na dárek a jeho následnou péči si budu v přeneseném slova smyslu užívat neméně než Harry (nějak mám pocit, že mně ztráta zbytku iluzí nehrozí). :-D
Díky za rychle přidané příjemné počteníčko. :-)

Přidat nový příspěvek