Re: Re: Re: Re: Re: Re: nyu **-**

Ilay | 02.03.2013

Jo přesně jak říkáš, já třeba miluju Nocturne a to i přesto, že upíry v lásce nemám...xDD ale něco je hrozně nakažlivé..xDD Jo pravda, já se taky vždycky těším, kdy vyjde další díl mojí oblíbené Snarry povídky..xDD Tohle je prostě už jen šílená závislost, která se nedá krotit..xDD
A já musím říct, já asi žádnou takovou povídku nečetla, kde by měl Sev někoho jiného ... xDD Hmmm... nic se mi nevybavuje, ale já to nemám ráda musím říct..xDD jsem na to hrozně alergická TT_TT ale co naděláš..xDD
Tak jsem ráda že jsi se zasmála..xDD ono přece jenom je to i trošku roztomilé..xDD muhaha..xDD
A Na sala a Harryho psal eště někdo, sakryš, ale já teď vůbec nevím jak e jmenovala, možná to byla exa, ale nejsem si jistá a ta povídka vůbec nebyla špatná..xDD Sama s kámoškou píšu na tenhle pár, ale bohužel jsme se zasekly na mrtvém bodě..xDD nebo spíš by se dalo říct, že nemáme čas..xDD
A já píšu, kdysi jsem chtěla zkusit i překlad, ale nejsem moc zručná v překládání TT_TT což mě mrzí, ale jazyky nejspíš nejsou moje silná stránka, proto jsem ráda za překladatelské autory..xDD
A bohužel musím říct, na Snarry nic nemám, ale když jsem se dávala k sobě do archivu mám tu jednu rozepsanou..xDD já totiž většinou píšu originální povídky, protože se bojím nejspíš, že bych seva pokazila..xDD ale pokud bys přece jenom chtěla nějaký odkaz klidně si řekni :)

Přidat nový příspěvek