Re: Re: Re: Re: Re: nyu **-**

Sitara | 02.03.2013

Já čtu taky některé věci pořád dokola :-D To je těžký, když se člověk zaměří jen na jeden pár, má za chvíli všechno přečtený... naštěstí pořád vycházejí nové povídky, jsem za ně neskutečně vděčná a každý týden se mám na co těšit.
Já jsem Severuse četla jen v páru s Hermionou a asi dvě povídky s OC postavou, ale ve slashi s nikým jiným. Někdy má sice, ehm-ehm, vedlejšího partnera, ale hlavním je Harry :-D A ano, chápu, jak to myslíš s tou malou "kurvičkou" - mimochodem, z toho spojení na mě jdou záchvaty smíchu, připomnělas mi starou tetu jedné známé, která to spojení měla ve velké oblibě a taky to myslela jen v dobrém :-D
Povídku, kde by byl Harry se Salazarem snad ani žádnou neznám... Myslím, že Exa nějakou napsala, ale asi nedopsala... V němčině jsem našla dvě, ale ještě jsem na ně neměla čas, takže je mám zatím jen uložené. Napadlo mě, že pokud mi ty překladatelské ambice nějakou dobu vydrží, mohla bych zkusit i Harryho se Salazarem. Docela mě to láká, ale záleží, jestli ty povídky za to budou stát...
Píšeš vlastní povídky nebo překládáš? A máš v repertoáru nějakou Snarry? Za odkaz bych se nezlobila... ;-) :-D
Nenene! Vůbec neprudíš! Klidně piš ;-) Taky své nadšení sdílím jen na internetu :-D

Přidat nový příspěvek