Re: Re: Re: Re: nyu **-**

Ilay | 02.03.2013

Myslím, že jsi mě navnadila a já si tu povídku půjdu znovu přečíst *-* Už to bude potřetí..xDDD no co se dá dělat povídek ubývá a ubývá TT_TT Mám hroznej absťák co se Snarry týče už jen čtu co mám nasbírané..xDD A no já mám tak že severuse nedokážu vidět s nikým jiným než s Harrym, nemám vůbec ráda povídky kde je párovanej třeba se Siriusem :D Ale Harry, to je taková moje malá "kurvička" myšleno jenom v dobrém, snad víš jak to myslím..xDD vždycky v nějakým seriálu někdo takovej je a většinou hlavní hrdina, který se dá spárovat s kýmkoliv...xDD a právě mám ráda i Drarry, hlavně od Blanch *-* povídk Sedmkrát jinak, incredible *-* A pak mi harry nevadí ještě právě s Tomem, ale to musí bejt pravá romantika, žádnná krev, Voldy musí bejt zlatíčko..xDD a poslední pár je Harry a Salazar zmijozel, povím ti to je prostě klasa, jen že takových povídek moc není, což je škoda TT_TT
A hehe jsem ráda že tě to těší i mě těší, kdy mi někdo okomentuje povídky, tak to chápu :)
A promiň že se ti tady tak vypisuju, doufám že moc neprudím, ale já si tak nějak nemůžu pomoct, pokud se jedná o HP, nemám ve svém okolí moc lidí, co by se mnou tohle nadšení zdíleli..xDD

Přidat nový příspěvek