Bomba lektvar

Claire | 24.01.2013

S vděčností jsem přijala, že mi tuto stránku naprášila Patoložka, protože mi tato povídka přijde správně humorná, přesně ten typ humoru, co mám ráda a v mnoha směrech se tváří velice nadějně.
Zjevně i charaktery postav budou pojaty dle mého gusta, v čele se Severusem ve špičkové formě. Opravdu, kdo by si troufl mu nevěřit, že není žádná ZOO, když tak neochotně naaranžuje deku ve zmijozelských barvách přímo do učebny, aby to nechutné uvíře ani omylem koutkem oka nezahlédl. A takovým bezvadných momentů a popisů je v kapitole hodně - takže se jim nemohu věnovat jednotlivě, mohla bych se ve finále dopracovat ke komentáři delšímu nežli kapitola sama.
Díky za překlad z jazyka, v němž zvládnu základní pozdravy a pak ještě recepty do střední úrovně obtížnosti (i když má zoufalá snaha o sehnání Hirschhorn salz, abych pak po několika dnech zjistila, že se jedná o prášek do pečiva, dostupný v každém hloupém supermarketu, té úrovni porozumění zrovna neodpovídá...).
V každém případě jsi vhodně vybranou povídkou získala další - komentující - čtenářku, co navíc nemá problém se rozhovořit. No, snad ty nebudeš mít problém se čtením mých komentů....
Moc se těším na další kapitolu.

Přidat nový příspěvek